تبلیغات
همه چیز از همه جا !!!
تمامی,کد,های,مخفی,تلفن,همراه,موبایل,همراه,ترفند,های,اساسی,

.:. امروز :
   
 
آرشیو موضوعی
لینك دوستان
مرکز طرفداران امید
دنیای sms
وبلاگ اختصاصی پسران گل
بزرگترین سایت تفریحی و عکس بازیگران
كتاب رایگان - عكس و فیلم
جدیدترین آهنگ های هفته
دانلود جدیدترین نرم افزارها
تاریخ ایران قبل از اسلام
دانلود رایگان بهترین نرم افزار ها
TEXTFA
كلبه فور یو
انجمن بیداری از خواب دگماتیسم
.:داغ ترین ها 18+:.
بریم تو موزیکستان
galerye axe iranian
بزرگترین سایت دانلود فارسی
جزیره دانلود
pix30 - پیکسی
فیلمهای +16 // مدل مو و لباس
امكانات
[Valid RSS]

لینكدونی


تبلیغات
جایزه 5هزار تومانی عضویت سیستم درآمدزای فروتلتمامی کد های مخفی تلفن همراه (موبایل) به همراه ترفند های اساسی
موضوع مطلب : ترفند و كد تقلب  ،
http://www.iran-tejarat.com/AdFile/2831-2007-3-4-15-35-sonyericsson-z610.jpg

#30#*
شماره های محرمانه گوشی را نمایش میدهد.


#67705646#*
در گوشیهای مدل 3310 و 3330 لگوی شبکه را حذف میکند ( IR-TCI ) 
 


#73#*
تایمر گوشی و همچنین تمام امتیازات بدست آمده در بازیها را Reset میکند.


#746025625#*
نمایش وضعیت سرعت clock سیمکارت گوشی. اگر گوشی شما دارای حالت SIM Clock Stop Allowed باشد به این معنا خواهد بود که گوشی شما میتواند درحالت کمترین میزان مصرف باطری درحالت Standby قرار بگیرد.


#2640#*
کد رمز فعلی گوشی را نشان میدهد. کد رمز گوشی در حالت عادی 12345میباشد.


#7780#*
RESET گوشی یا همان بازگشت به حالت تنظیمات کارخانه ای. مناسب برای زمانیکه گوشی قاطی کرده است . درواقع درایو C گوشی را ریست میکند (ریست گوشی بدون حذف برنامه ها) بعد از وارد کردن این کد ، گوشی از شما تقاضای وارد کردن security code را خواهد داشت که اگر آنرا قبلا تغییر نداده باشید 12345 میباشد.


#7370#*
فرمت گوشی . مناسب برای زمانیکه گوشی خیلی خیلی قاطی کرده است. درواقع این کد درایو C گوشی را فرمت میکند و البته تمامی برنامه ها و فایلهای موجود بر روی این درایو از بین خواهند رفت . بعد از وارد کردن این کد ، گوشی از شما تقاضای وارد کردن security code را خواهد داشت که اگر آنرا قبلا تغییر نداده باشید 12345 میباشد.اگر پسوورد ( security code ) گوشی قبلا تغییر داده شده است و آنرا نمی دانید و همچنین گوشی شما از سیستم عامل سیمبین ورژن7 استفاده می کند ( مثل 6600 و 7610 و 6620 و 6260 و 9500 و 9300 ) ابتدا گوشی را خاموش کرده و در حالیکه سه دگمه سبز ، * ، 3 را همزمان نگه داشته اید گوشی را روشن کنید و آنها را آنقدر نگه دارید تا کار فرمت آغاز بشود. دراین حالت از شما دیگر پسوورد خواسته نخواهد شد و مستقیما گوشی فرمت خواهد شد.


فرمت کارت حافظه گوشی:
به صورت safe mode گوشی را روشن کنید ( برای اینکار درحالیکه دگمه pen (مداد) را نگه داشته اید گوشی را روشن کنید البته درظاهر تفاوتی را مشاهده نخواهید کرد.) سپس این مسیر را در گوشی بروید: menu>>Extras>>Memory>>Format MEM.card

حالت safe mode بسیار به دردتان خواهد خورد و در مواقعیکه گوشی هنگ کرده و بالا نمی آید احتمالا به دادتان خواهد رسید و باعث می شود گوشی بالا بیاید و بعد از آن بتوانید گوشی را درصورت تمایلتان فورمت و یا کار دیگری بر روی آن بکنید. که در گوشی های مختلف کمی متفاوت می باشد و در اسمارت فونها اکثرا باید کلید خاصی را ( کلید ABC و یا PEN ) را نگه داشته و سپس گوشی را روشن کنید.

#43#*
کنترل حالت call waiting ( انتظار) گوشی.

#61#*
کنترل شماره ای که به عنوان divert در صورتیکه به تلفن پاسخ داده نشود ، تعیین گردیده است.


#62#*
کنترل شماره ای که به عنوان divert درصورتیکه شبکه دچار اشکال باشد( آنتن نباشد) تعیین گردیده است.

#67#*
کنترل شماره ای که به عنوان divert درصورتیکه گوشی اشغال باشد ، تعیین گردیده است.

# شماره*21**
divert به شماره مورد نظر در هر حالتی.

# شماره*61**
divert به شماره موردنظر در حالت عدم پاسخ گوئی ( no Reply )به تلفن زده شده.


# شماره*67**
divert به شماره مورد نظر در حالت اشغال بودن گوشی (

برای دستیابی به شماره نسخه نرم افزار ، تاریخ ویرایش آن و نوع سازگاری GSM می توانید از كد #0000#* استفاده كنید. پس از وارد كردن این كد ، اطلاعاتی به صورت زیر برای شما نمایش گذاشته می شود :
V04.51
26-03-98
NSE-1

خط اول بیانگر شماره نسخه نرم افزار ، خط دوم نشانگر تاریخ ویرایش نرم افزار و خط آخر نمایانگر نوع سازگاری GSM می باشد (به دلیل اینكه " سازگاری GSM " دارای مبحث گسترده ای است و تا حدودی تخصصی می باشد ، لزا از توضیح آن در این مقاله صرفنظر می گردد).

3) پردازش سیگنال:
تلفن های همراه NOKIA دارای قابلیت منحصر به فردی برای تغییر در نحوه پردازش سیگنال می باشند. به این ترتیب كاربر می تواند به دلخواه كیفیت مكالمه را افزایش دهد و یا اینكه به عمر شارژ باطری خود بیافزاید. برای این منظور تلفن های همراه NOKIA دارای دو ویژكی EFR و HFR می باشند.

Enhanced Full Rate) EFR) : با فعال نمودن این ویژگی ، كیفیت مكالمه شما افزایش می یابد. علت این امر استفاده از تكنولوژی فشرده سازی جدید ASELP (Algebraic Code Excitation Linear Prediction) می باشد. این تكنولوژی سبب افزایش كیفیت صدا با همان نرخ تبادل بیت در تكنولوژی قدیمی LPC-RPE (Linear Prediction Coding with Regular Pulse Excitation) می شود. با توجه به اینكه در هر دو تكنولوژی از نرخ تبادل 13 كیلو بیت استفاده می شود ، لزا اكثر شبكه های GSM با این تكنولوژی جدید سازگار می باشند. قابل توجه است كه پس از فعال نمودن این قابلیت ، به دلیل افزایش پردازش بر روی سیگنال ، نیاز به انرژی بیشتری می باشد ، لزا در حدود 5 درصد از عمر شارژ باطری شما كاسته می شود كه البته در مقابل افزایش كیفیت مكالمه نرخ قابل توجهی به شمار نمی آید و می توان از آن صرفنظر كرد. برای استفاده از ویژگی EFR كافی است كه كد #3370#* را بر روی دستگاه خود وارد كنید. در این هنگام دستگاه تلفن شما به طور اتوماتیك خاموش شده و سپس دوباره روشن می گردد. از این لحظه به بعد موبایل شما از ویژگی EFR بهره مند می باشد. برای غیر فعال كردن این ویژگی می توانید از كد #3370# استفاده كنید. قابل ذكر است كه اگر تلفن همراه خود را خاموش كنید ، این ویژگی غیر فعال می شود و نیاز به فعال سازی دوباره آن خواهید داشت. استفاده از EFR به كاربران توصیه می گردد.

(Half Rate Mode) HFR : با فعال نمودن این ویژگی ، از كیفیت مكالمه شما كاسته شده و در عوض به میزان 30 درصد به عمر شارژ باطری شما افزوده می گردد. استفاده از این ویژگی تنها زمانی توصیه می گردد كه شارژ باطری تلفن شما بسیار محدود می باشد و لذا نیازمند آن می باشید كه در مصرف باطری صرفه جویی كنید. برای فعال نمودن این ویژگی تنها كافی است كه كد*#4720#روی تلفن همراه خود وارد نمایید. در این هنگام دستگاه تلفن شما به طور اتوماتیك خاموش شده و سپس دوباره روشن می گردد. از این لحظه به بعد موبایل شما از ویژگی HFR بهره مند می باشد. برای غیر فعال كردن این ویژگی می توانید از كد #4720# استفاده كنید. قابل ذكر است كه اگر تلفن همراه خود را خاموش كنید ، این ویژگی غیر فعال می شود و نیاز به فعال سازی دوباره آن خواهید داشت.

در پایان این بخش متذكر می شوم كه كدهای پردازش سیگنال ممكن است در بعضی از گوشی های جدید NOKIA قابل استفاده نباشند. البته قابل توجه است كه در این سری از گوشی ها ، ویژگی های EFR و HFR به صورت اتوماتیك كنترل می شوند و نیازی به دخالت كاربر برای تنظیم آنها وجود ندارد و لزا پس از وارد كردن كد های فوق هیچ عكس العملی را از گوشی نخواهیم دید.4) نمایش وضعیت SIM Clock :

هر تلفن همراه برای اعلام وضعیت خود در شبكه ، به طور مكرر اقدام به ارسال پالس های منظمی می كند. با توجه به اینكه ارسال هر پالس نیازمند مصرف انرژی می باشد ، لزا می تواند از عمر شارژ باطری بكاهد. برای این منظور ویژگی خاصی برای شبكه های GSM در نظر گرفته شده است تا تلفن های همراه را از ارسال اینگونه پالس ها باز دارند. تلفن های همراه NOKIA دارای این قابلیت می باشند تا كاربر را از وضعیت شبكه GSM و پشتیبانی آن از این ویژگی ، مطلع سازند. فعال بودن این ویژگی می تواند تاثیر به سزایی در مصرف انرژی باطری داشته باشد. برای اطلاع از وضعیت فوق می توانید كد #746025625#* را بر روی تلفن همراه خود وارد نمایید. توجه نمایید كه استفاده از این كد هیچ قابلیت خاصی را فعال نمی نماید و تنها برای آگاهی از وضعیت SIM Clock می باشد. قابل ذكر است كه شبكه تلفن همراه ایران از این سیستم پشتیبانی می نماید.


5) منوی مخفی گارانتی :

در تلفن های همراه NOKIA یك منوی مخفی وجود دارد كه حاوی اطلاعات مفیدی برای تعمیركاران گوشی های موبایل می باشد. برای دست یابی به این منوی مخفی ، كافی است كد #92702689#* را بر روی تلفن همراه خود وارد نمایید. در این هنگام شما وارد یك منوی مخفی می شوید كه شامل گزینه های زیر می باشد :

1) نمایش شماره سریال گوشی

2) تاریخ ساخت گوشی

3) تاریخ آخرین تعمیر انجام شده بر روی گوشی (البته اگر در گذشته تعمیری بر روی آن انجام گرفته باشد)

4) نشان دهنده زمان مكالمات انجام شده با گوشی مورد نظر (این تایمر را با هیچ روشی نمی توان پاك نمود)

5) ایجاد توانایی برقراری تبادل اطلاعات كاربر (در صورت وجود لوازم مورد نیاز)

برای خارج شدن از این منو ، یك بار تلفن خود را خاموش كنید و سپس دوباره آن را روشن نمایید.6) تلفن همراه NOKIA به عنوان ابزار استراق سمع :

ابتدا تلفن خود را بر روی حالت Silent (بی صدا) تنظیم نمایید ، سپس نگاهی به اتصالات فلزی زیر دستگاه موبایل (در كنار محل اتصال كابل شارژر) خود بیاندازید. حال پین های سوم و چهارم از سمت چپ را به وسیله یك تیغه فلزی به یكدیگر متصل نمایید. در این هنگام نرم افزار موبایل هنگ می كند و منوی Headset به طور اتوماتیك فعال می گردد و عبارت Headset بر روی صفحه نمایانگر می شود. از منوی Headset ، ویژگی Automatic Answer را فعال نمایید. حال گوشی خود را در محل مورد نظر برای استراق سمع قرار داده و از جای دیگر به آن تلفن كنید. پس از مدت كوتاهی تلفن شما به طور اتوماتیك ارتباط را برقرار كرده و شما قادر خواهید بود تا صدای محیط را بشنوید. توجه نمایید كه برای از كار انداختن این ویژگی تنها باید دستگاه تلفن خود را به حالت " تنظیمات پیش فرض كارخانه " برگردانید.7) منوی جدید در تماس های اضطراری :
با استفاده از این كد شما قادر خواهید بود تا با تلفن های اضطراری مانند 110 ، 118 و ... به طور رایگان تماس حاصل نمایید. برای این منظور كد *3001#12345# را بر روی تلفن همراه خود وارد نمایید. در این هنگام منویی در مقابل شما ظاهر خواهد گشت و شما را قادر به برقراری تماس رایگان با شماره های اضطراری خواهد نمود. قابل ذكر است كه كاركرد این ویژگی بستگی به شبكه GSM دارد و ممكن است در بسیاری از شبكه ها قابل استفاده نباشد و شما همچنان مجبور به پرداخت هزینه برای برقراری تماس باشید.درآمدی بر كدهای امنیتی تلفن های همراه :
به منظور حفظ سیم كارت و گوشی تلفن همراه از دسترسی غیر مجاز ، كدهای خاصی در نظر گرفته شده است. در زیر به بررسی عملكرد این كدها می پردازیم.

1) Security Code : این كد بر روی دستگاه تلفن تنظیم می شود و در گوشی های NOKIA به طور پیش فرض برابر 12345 می باشد. به وسیله این كد می توان دسترسی غیر مجاز به بعضی از امكانات تلفن را محدود نمود. در گوشی های موبایل NOKIA ، اگر این كد 10 بار اشتباه وارد گردد ، تلفن به مدت 5 دقیقه از پذیرش كد جدید خودداری می كند.

2) PIN Code : این كد بر روی سیم كارت تنظیم می شود و برای دست یابی به آن باید به امور مشتركین شركت مخابرات مراجعه نمود. در ایران این كد بر روی سند سیم كارت ثبت است و به طور پیش فرض برابر 1234 می باشد. به وسیله این كد می توان دسترسی غیر مجاز به سیم كارت و بسیاری از قابلیت های شبكه را محدود نمود. اگر این كد را سه بار اشتباه وارد كنید ، دستگاه بر روی PIN قفل می گردد و برای آزاد سازی آن نیاز به استفاده از كد PUK خواهید داشت.

3) PIN2 Code : این كد نیز مانند PIN بر روی سیم كارت تنظیم می شود و برای دست یابی به آن می توان به امور مشتركین شركت مخابرات مراجعه نمود. در ایران این كد به صورت پیش فرض برابر 5678 تنظیم شده و از ثبت آن بر روی سند سیم كارت خودداری شده است. علت عدم ثبت ، ارائه نشدن خدمات مربوط به این كد تا حال حاضر می باشد. شاید در آینده ای نزدیك با ارائه خدمات جدید از سوی شركت مخابرات ، این كد نیز به صورت فراگیر اعلام گردد. به وسیله این كد می توان دسترسی غیر مجاز به بسیاری از امكانات شبكه را محدود كرد. اگر این كد را سه بار اشتباه وارد كنید ، دستگاه بر روی PIN2 قفل می گردد و برای آزاد سازی آن نیاز به استفاده از كد PUK2 خواهید داشت.

4) PUK Code : همانطور كه بیان شد ، اگر دستگاه شما بر روی PIN قفل گردد ، برای آزاد سازی آن نیاز به این كد دارید. برای دریافت این كد می توانید به امور مشتركین شركت مخابرات مراجعه نمایید. در ایران این كد بر روی سند سیم كارت ثبت می باشد.

5) PUK2 Code : همانطور كه بیان شد ، اگر دستگاه شما بر روی PIN2 قفل گردد ، برای آزاد سازی آن نیاز به این كد دارید. برای دریافت این كد می توانید به امور مشتركین شركت مخابرات مراجعه نمایید. در ایران این كد بر روی سند سیم كارت ثبت می باشد.

6) Barring Password : این كد بر روی سیم كارت تنظیم می گردد و در هنگام استفاده از سرویس مسدود سازی شماره تلفن ها استفاده می گردد. برای دریافت این كد به امور مشتركین شركت مخابرات مراجعه نمایید.


قابل ذكر است كه تمامی كدها به غیر از PUK و PUK2 قابل تغییر می باشند و بدین منظور می توانید از منوهای مربوطه تلفن همراه خود استفاده نمایید.


8) نحوه آزاد سازی سیم كارت های قفل شده بر روی PIN و PIN2 :

همانطور كه بیان شد ، اگر 3 بار كدهای PIN و PIN2 را اشتباه وارد كنید ، سیم كارت شما بر روی كد اشتباه قفل می گردد و دیگر نمی توانید از آن استفاده كنید. برای آزاد سازی سیم كارت از قفل باید به كدهای PUK و PUK2 آگاه باشید.

1) نحوه آزاد سازی سیم كارت از قفل PIN : برای این منظور كد زیر را بر روی دستگاه وارد كرده و تكمه برقراری تماس (Call) را فشار دهید. توجه نمایید كه به جای كلمه PUK در كد زیر ، تنها PUK Code ثبت شده بر روی سند سیم كارت را وارد نمایید. به جای عبارت New PIN ، كد PIN جدید را وارد نمایید و به جای عبارت New PIN Again ، كد PIN جدید را تكرار كنید.

**05*PUK*New PIN*New PIN Again*#2) نحوه آزاد سازی سیم كارت از قفل PIN2 : برای این منظور كد زیر را بر روی دستگاه وارد كرده و تكمه برقراری تماس (Call) را فشار دهید. توجه نمایید كه به جای كلمه PUK2 در كد زیر ، تنها PUK2 Code ثبت شده بر روی سیم كارت را وارد نمایید. به جای عبارت New PIN2 ، كد PIN2 جدید را وارد نمایید و به جای عبارت New PIN2 Again ، كد PIN2 جدید را تكرار كنید.


ارسال شده توسط:M I L A D در یکشنبه 10 آبان 1388 | نظرات() داغ کن - کلوب دات کام
مطالب گذشته

آهنگ جدید و بسیار زیبای محمد یاوری به نام خودت
بازی زیبا و اکشن Portable JFK Reloaded
اس ام اس عید غدیر خم
دانلود فیلم American Pie 7
موزیک آهنگ فوق العاده زیبای محسن چاوشی با نام رفیق خوب با كیفیت ارجینال
اس ام اس دلشکسته
18 فاكتور جذابیت زنان از نگاه مردان
دانلود 5 موزیک ویدئو زیبای ترکیه ای
دانلود مجانی‌ و مجاز مایکروسافت آفیس ۲۰۱۰ - نسخه بتا
آهنگ جدید و زیبای میلاد بیک با نام چرا دوستم نداشتی با 4 کیفیت متفاوت
::. مجموعه موزیک های بی کلام و دلنشین مخصوص موبایل .::
18 دلیل محكم برای اینكه به مرد بودن خود افتخار كنید !!!!!!!!!
ساختمان های عجیب !!!
مجموعه 3 کتاب الکترونیکی فوق العاده زیبای رمان (Ebook-Novel)
عکس ها و بکگراند های BoA Kwon خواننده کره ای
آهنگ فوق العاده زیبای آرش با همراهی جنیفر لوپز و امینم و یاس
مردی به نام حسین پناهی !!!
موزیک ویدئوی ترکی
اس ام اس برای کسی که دلتو شکسته
دانلود تمام آلبوم های فرهاد
دانلود فول البوم Dream Theater
سوالات آیین نامه سال 88 (طنز)
مخفی‏سازی اطلاعات در ویندوز XP به شیوه‏ای متفاوت
بیوگرافی و عكس های بریتنی اسپیرز
موزیک ویدئوی کره ای
آهنگ جدید و بسیـار زیبـا و احساسی محسن چاوشی بـا نـام شعر سپید
گالری عكس های t.A.T.u
تمامی کد های مخفی تلفن همراه (موبایل) به همراه ترفند های اساسی
دانلود آسان و بی دردسر از رپیدشیر با MajorShare – RapidShare Downloader v.4.9.1
ماریا شاراپوا "خوشگلترین ورزشكار زن دنیا

آرشیو ماهانه
آذر 1388
آبان 1388
مهر 1388
آمار كلی وبلاگ
نویسندگان M I L A D

آمار وبلاگ بازدید های این ماه :
بازدید های ماه قبل :
کل بازدید ها :
تعداد کل مطالب :

اطلاعات بیشتر
Bookmark and Share
تبلیغات

‍CopyRight © 2008 - 2009 by http://bestpersians.mihanblog.com . Allreserved
This Template Transporting For Mihanbblog By WorldTemp.MihanBlog.Com And Special Thanks To Milad Mahdavi

تمامی,کد,های,مخفی,تلفن,همراه,موبایل,همراه,ترفند,های,اساسی,
googel - .com كلمات كلیدی:والپیپیر پس زمینه كلیپ اس ام اس عكس نرم افزار دانلود موزیك آهنگ جدید clip sms music ax بكگراند عكس جدید اس ام اس جدید، ، اس ام اس جالب، اس ام اس غمگین و غمناک اس ام اس جوک، اس ام اس جملات عاشقانه، مطالب عاشقانه،اس ام اس عارفانه، اس ام اس قشنگ، اس ام اس های فلسفی؛ sms ،asheghane sms Arefane sms new ،sms jadid ،sms asheghane، sms ghamnak، جالب اس ام اس سرکاری ، اس ام اس جوک ، اس ام اس خنده دار ، اس ام اس عرفانی اس ام اس خنده دار ، اس ام اس روز ، اس ام اس مذهبی اس ام اس رومانتیک ، اس ام اس فلسفی ، اس ام اس قشنگ ، اس ام اس دلتنگی، اس ام اس عارفانه دو بیتی ، اس ام اس توپ، پیامک عاشقانه ، پیامک سرکاری ، پیامک جوک ، مسیج عاشقانه ، مسیج سرکاری ، مسیج کوتاه Sms new ، sms love ، sms asheghane sms اس ام اس عاشقانه ، اس ام اس سرکاری ، جوک اس ام اس ، جوک و اس ام اس، اس ام اس، اس ام اس خفن، اس ام اس توپ عاشقانه، smsسرکاری، جوک والپیپر زیبا , بکگراند زیبا , والپیپر قشنگ , بکگراند قشنگ , زمینه , بکگراند عاشقانه , بکگراند گرافیکی , والپیپر عاشقانه , والپیپر گرافیکی والپیپر , فتوشاپ , والپیپرهای زیبای فتوشاپی , بکگراند , والپیپر قشنگ , والپیپر زیبا , والپیپر فتوشاپی والپیپر زیبا , بکگراند زیبا , والپیپر قشنگ , بکگراند قشنگ , زمینه , بکگراند عاشقانه , بکگراند گرافیکی , والپیپر عاشقانه , والپیپر گرافیکی , تصاویر دیجیتالی ایران , پرشیا , پارس , تاریخچه نامگذاری ایران , تاریخچه ایران عكس های طبیعت , عكس های كمیاب , عكس های دیدنی , عكس های زیبا عكس بازیگران , بازیگران انواع كلیپ كلیپ دوربین مخفی كلیپ موبایل , دانلود كلیپ موبایل , كلیپ شعبده بازی , كلیپ جادوگری , كلیپ دیوید كاپرفیلد, دانلود كلیپ دیوید كاپرفیلد, دانلود كلیپ شعبده بازی,دانلود كلیپ جادوگری كلیپ عكس خفن خ ف ن خارجی كلیپ سینما , عكس هنرمندان موبایل تم رینگتون برنامه تصاویر گرافیك ترفند , ترفند یاهو , ترفند هك , ترفند موبایل , ترفند رجیستری ترفند اینترنت, ترفند ویندوز كلیپ خفن كلیپ خ ف ن , كد تقلب بازی , ;كدهای تقلب بازیها, عكس ها بازیگران , عكس های خوانندگان بازیگران هالیوود